Krem pielęgnacyjny na trądzik i zmiany skórne

Atenecur to uniwersalny krem do pielęgnacji skóry skłonnej do wyprysków, który skutecznie pomaga osobom borykającym się z nawracającymi problemami skórnymi. Krem pielęgnacyjny doskonale działa na trądzik i inne zmiany skórne wywołane działaniem bakterii

Krem Atenecur ma właściwości pielęgnacyjnej, łagodzące i regeneracyjnej. To nie tylko skuteczny sposób na wypryski czy pryszcze ale też krem na opryszczkę. Sprawdza się również  przy zmianach grzybiczych i łuszczycowych. Radzi sobie także ze śladami po ugryzieniach owadów, skaleczeniami czy podrażnieniami skóry, Jest też chętnie używany przez  osoby, które mają po prostu suchą skórę, wysychające wargi, czy też pękające skórki wokół paznokci. Jego olbrzymią zaletą jest to, że działa kompleksowo i ma tradycyjny ekologiczny skład.

Krem pielęgnacyjny z naturalnych składników

Krem działa kompleksowo, bo zawiera między innymi olejek z drzewa herbacianego oraz pantenol. W składzie kremu znajdziemy też olejek z kurkumy, ostryż. Kurkuma jest od wielu wieków stosowana w medycynie hinduskiej i jest zalecana nie tylko jako produkt do skóry, ale też jako skuteczny środek na wiele chorób ogólnoustrojowych. Substancje zawarte w kurkumie łagodzą zmiany skórne, przyspieszają odbudowę kolagenu, a także hamują rozwój drobnoustrojów i mają właściwości antyoksydacyjne. Kurkuma działa przeciwzapalnie i skutecznie chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Dlatego właśnie Atenecur idealnie sprawdza się do leczenia objawów łuszczycy i ogólnej pielęgnacji skóry.

Krem z olejkiem z drzewa herbacianego

Krem z olejkiem z drzewa herbacianego, to naturalny środek o właściwościach antyseptycznych, który ma szerokie zastosowanie, zwłaszcza jeśli chodzi o ochronę przeciwbakteryjną, przeciwwirusową i przeciwgrzybiczą, dlatego doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry osób, każdego rodzaju.

Zawartość naturalnych składników powoduje, że Atenecur doskonale sprawdza się do walki z problemami skórnymi niezależnie od okolicy ciała, w której się pojawią. 

Ważnym atutem jest fakt, że nie zawiera antybiotyków ani hormonów sterydowych, a mimo to zwalcza drobnoustroje i działa przeciwzapalnie.
 
Krem doskonale sprawdza się w przypadku ogólnej pielęgnacji skóry, ale też to pomocy w stanach zapalnych i bakteryjnych takich jak trądzik. Krem i zawarte w nich naturalne składniki dają podobne efekty jak leki, które można dostać w aptece. Nie czekaj! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Bartfan to producent i dystrybutor zdrowej żywności, oferuje duży wybór zdrowych, pysznych i wysokiej jakości produktów spożywczych: bez cukru i konserwantów, z naturalnych składników. Nasza receptura to wysoka jakość, genialny smak, przyjemność i zdrowie.

Copyright Bartfan 2019

Realizacja: CUTberry