Krem o działaniu antygrzybiczym i antywirusowym

ATENECUR jest kremem pielęgnacyjnym oferującym bardzo szeroki zakres terapeutyczny. Dlaczego? Popatrz na nazwę:
A jak Aloes
TE jak Tea tree = drzewo herbaciane
NE jak Neem = miodla indyjska
CUR jak Curcuma = kurkuma
  I te wszystkie naturalne składniki zawarte są w kremie ATENECUR ! A nawet więcej… bo jeszcze alantoina i pantenol.

ATENECUR zawiera aloes. Dużo aloesu, a w aloesie są naturalne substancje skutecznie od wieków zwalczające drobnoustroje – bakterie, grzyby i wirusy. To antybakteryjne, antygrzybicze i antywirusowe działanie aloesu sprawia, że ograniczane są wszelkie stany zapalne skóry. Aloes wspiera też regenerację skóry umęczonej szkodliwym działaniem mikrobów. Dlatego krem ATENECUR poprawia stan skóry u osób, których zmorą jest trądzik, łuszczyca, opryszczka na wargach, a także cukrzyca. Świetnie sprawdza się też przy gojeniu zadrapań, skaleczeń, podrażnień np. po goleniu czy po zabiegach kosmetycznych i wielu innych. Krem ATENECUR, uzbrojony w tyle naturalnych substancji, skutecznie odpiera ataki mikrobów.

Naturalny krem antybakteryjny, antywirusowy i przeciwgrzybiczy

W kremie ATENECUR zawarte są naturalne olejki: olejek z drzewa herbacianego, olejek z drzewa neem, olejek z kurkumy. Wszystkie te olejki zawierają substancje zwalczające bakterie, wirusy i grzyby.

Wśród drobnoustrojów, które nas zewsząd otaczają, są bakterie szkodliwe i nieszkodliwe. I nawet te pożyteczne mogą przy zaburzeniu funkcji tkanek stać się niebezpieczne i wywołać zmiany zapalne. Szczególnie łatwo o to, gdy skóra jest już uszkodzona przez zmiany związane z cukrzycą, trądzikiem, łuszczycą, czy chociażby przez zwykłe zadrapanie lub błahe zranienie. Równie co zakażenie bakteriami niebezpieczne jest zakażenie grzybami. Także opryszczka wirusowa nie należy do przyjemności.  

Krem przeciw bakteriom, grzybom i wirusom: 3 w 1

Na wszystkie spotkania z drobnoustrojami dobrze jest mieć pod ręką krem przeciwbakteryjny, krem przeciwwirusowy i krem przeciwgrzybiczy. Trzy? Nie, to wszystko jest w jednym: ATENECUR, który zabezpieczy skórę przed infekcjami i złagodzi stany zapalne. I to krem bez antybiotyków i sterydów!

Krem ATENECUR pobudza regenerację skóry, przyspiesza gojenie uszkodzeń jak wypryski, otarcia naskórka, drobne skaleczenia, oparzenia, odparzenia, ukąszenia owadów, łagodzi podrażnienia skóry oraz pieczenie i swędzenie skóry, ogranicza łuszczenie się skóry.

Składniki zawarte w kremie ATENECUR od tysiącleci są stosowane do leczenia i poprawy wyglądu skóry, można więc powiedzieć, że ATENECUR poprawia zdrowie i urodę

Aloes oraz olejek z kurkumy pobudzają wytwarzanie kolagenu i kwasu hialuronowego, co powoduje, że ATENECUR może mieć także działanie przeciwzmarszczkowe.

Krem ATENECUR nawilża i wygładza  suche, postrzępione skórki wokół paznokci, trzeba go tylko systematycznie używać. Systematyczne  stosowanie kremu ATENECUR na umyte i dobrze osuszone stopy zniweluje nieprzyjemny zapach stóp, jednak czasem trzeba najpierw wyleczyć masywne zakażenie oraz wymieć zainfekowane skarpety i buty na nowe, aby krem skutecznie chronił przed powrotem przykrego zapachu.

Powiesz, że jeden ATENECUR na tyle różnych problemów skóry… Odpowiem: Amol też jest pomocny przy wielu problemach zdrowotnych. Wiedzą to wszyscy od pradziadków po prawnuki

Bartfan to producent i dystrybutor zdrowej żywności, oferuje duży wybór zdrowych, pysznych i wysokiej jakości produktów spożywczych: bez cukru i konserwantów, z naturalnych składników. Nasza receptura to wysoka jakość, genialny smak, przyjemność i zdrowie.

Copyright Bartfan 2019

Realizacja: CUTberry